Bieżnia z podciśnieniem VACU WELL - PO REGENERACJI

Do sprzedania bieżnie z podciśnieniem VACU. W kapsule znajduje się bieżnia Horizon Fitness Ti52 PO REGENERACJI. Bieżnie posiadają nowe pasy biegowe zalecane do wykorzystania w ciężkich warunkach pracy w kapsule Vacu.

Cena : 5 500,00 złWeź leasing teraz!

Takie urządzenie możesz kupić taniej, ale musisz liczyć się, że na pewno czeka Cię jego remont. Koszt regeneracji silnika to 700 zł, koszt pasa wraz z wymianą to 900 zł, koszt regeneracji dwóch wałków to 200 zł, koszt wymiany blatu lub jego regeneracji to 600 zł. Do tego musisz doliczyć jeszcze dojazd serwisu + ewentualne naprawy usterek, które wyjdą podczas rozbiórki urządzenia (uszkodzenia mechaniczne ramy, innych elementów ruchomych). 
 
Od wielu lat zajmujemy się naprawą sprzętu fitness oraz maszyn VACU ( www.bieznie.com.pl ). Urządzenie odkupiliśmy od naszej klientki i wyremontowaliśmy. Jesteśmy pewni tych urządzeń ponieważ były pod naszym okiem przez dłuższy okres. 
 
Do sprzedania bieżnie z podciśnieniem VACU. W kapsule znajduje się bieżnia Horizon Fitness Ti52 PO REGENERACJI. Bieżnie posiadają nowe pasy biegowe zalecane do wykorzystania w ciężkich warunkach pracy w kapsule Vacu. Silniki obu urządzeń są zregenerowane (wymieniono materiały eksploatacyjne). Posiadają proste polskie menu, co zapewnia łatwą obsługę. Możliwy transport kapsuły pod wskazane miejsce. Sprawdzona seria urządzeń VACU z markową bieżnią. Bieżnie były odpowiednio smarowane i serwisowane przez naszych serwisantów. 
 
Cena dotyczy jednej sztuki (dostępne 2 sztuki bieżni, obie po regeneracji). Podana cena to cena netto. Koszt dostawy zależny od odległości. DODATKOWO DOŁĄCZAMY KOMPLET PASÓW USZCZELNIAJĄCYCH ORAZ SMARY DO PASÓW NA 1 ROK UŻYTKOWANIA W CENIE VACU. 
 
Możliwość wysyłki za granicę. Cena do uzgodnienia. 
 
Możemy przygotować urządzenie na palecie i odpowiednio je zabezpieczyć. 
 
Koszt dostarczenia urządzenia na palecie na terenie Polski to 300 zł. 
 
Istnieje również możliwość dzierżawy urządzenia w niedalekiej, naszej okolicy. Wiąże się to z podpisaniem umowy na co najmniej 6 miesięcy. Cena do uzgodnienia.

Bieżnie z podciśnieniem VACU WELL można wypróbować w Rzeszowie w Galerii Wnętrz DEXA przy ulicy Armii Krajowej 4A (1 piętro). Zalecamy wcześniejsze umówienie się telefonicznie (+48 888 402 024).

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Nasze marki

 • Katalog produktów BH Fitness

 • Katalog produktów Kettler

 • Katalog produktów Concept2

 • Katalog produktów SportsArt

 • Katalog produktów Master Sport

 • Katalog produktów Leptos

 • Katalog produktów Vision Fitness

 • Katalog produktów Horizon Fitness

 • Katalog produktów Sponeta

 • Katalog produktów Body Sculpture

 • Katalog produktów Adidas

 • Katalog produktów Reebok

Szybki kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem sprzętu sportowego typu: bieżnia elektryczna, rowerek treningowy, profesjonalny wioślarz, orbitrek, rowerek spininngowy, eliptyk, stepper lub masażer to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie fitness zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Zobacz nas na

Portalach społecznościowych