Opinie o Nas

Pasy do bieżni

Od wielu lat zajmujemy się ich produkcją, sprzedażą oraz ich wymianą. Każdy pas od nas jest sprawdzany pod kątem wytrzymałości. Jeżeli Twoja bieżnia zaczyna nadmiernie zwalniać podczas biegu lub są widoczne ślady zużycia pasa biegowego, musisz zastanowić się nad jego wymianą. Jeżeli zauważasz także przeskakiwanie ładunków elektrycznych podczas dotykania się ręką relingów bieżni, jest to także oznaka zużycia się pasa bieżnego.


Pamiętaj, że pas pracuje wewnętrzną powłoką, tzw. ślizgiem pasa, który nie jest widoczny. Jeżeli urządzenie od lat pracuje bez wymiany pasa, to ślizg jest już mocno zabrudzony i nie posiada swoich pierwotnych parametrów. Na pewno znacząco wzrósł współczynnik tarcia pasa o blat biegowy. Taśma bieżni ma bardzo duży wpływ na pracę pozostałych elementów składowych Twojego urządzenia, takich jak: silnik bieżni, blat biegowy, sterownik silnika oraz wyświetlacz bieżni.


Pasy do bieżni to nasza specjalność.

Specjalizujemy się także w doborze odpowiedniego pasa do urządzeń typu VACU. Nie każdy materiał pasa bieżni nadaje się do określonej marki urządzenia Vacu. Inne pasy są przeznaczone go Vacu Line, inne do Vacu Well, a jeszcze inne do Vacu Activ. Na polskim rynku jest jeszcze wielu producentów urządzeń Vacu, do których oferujemy pasy.

Wymiana samego pasa nie jest skomplikowana i mając podstawowe narzędzia możesz dokonać jej samodzielnie. Zawsze służymy pomocą techniczną dla naszych klientów. Nie zawsze musisz wzywać serwis do wymiany pasa biegowego, a co za tym idzie ograniczysz swoje wydatki.


Nie znalazłeś pasa do swojej bieżni w powyższej ofercie?

Skontaktuj się z nami, a zaoferujemy Ci najwyższej jakości pas dopasowany do Twojego urządzenia.
Zadzwoń pod numer +48 792 792 160.

Nasze marki

  • Katalog produktów BH Fitness

  • Katalog produktów Concept2

  • Katalog produktów SportsArt

  • Katalog produktów Master Sport

  • Katalog produktów Horizon Fitness

  • Katalog produktów Sponeta

  • Katalog produktów Body Sculpture

  • Katalog produktów Adidas

  • Katalog produktów Reebok

Szybki kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem sprzętu sportowego typu: bieżnia elektryczna, rowerek treningowy, profesjonalny wioślarz, orbitrek, rowerek spininngowy, eliptyk, stepper lub masażer to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenie fitness zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Zobacz nas na

Portalach społecznościowych
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij